Oferta

rolety

ROLETY NA WYMIAR Producent rolet

PRODUKCJA ✓ SPRZEDAŻ ✓ MONTAŻ ✓ WYSYŁKA

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę produktów, wprowadzając w życie nowe pomysły oraz sugestie, które otrzymujemy od naszych Klientów.

Zdjęcia kolorów tkanin w zależności od jakości monitora oraz jego ustawień- mogą nie do końca odzwierciedlać rzeczywisty odcień tkaniny. Sugerujemy sprawdzenie koloru na różnych monitorach lub zamówienie próbnika tkanin.

Rolety rzymskie pozwalają w niebanalny sposób odmienić charakter każdego pomieszczenia. System montowany do ściany/sufitu lub skrzydła okiennego, sterowany za pomocą mechanizmu łańcuszkowego, sznurkowego lub elektrycznie.

Zasłony szyte na miarę Twoich okien. Oferujemy projekty zasłon montowane na troczkach, szelkach, przelotkach i taśmach marszczących. Różnorodność naszej oferty sprawi, że zasłony będą dobrze prezentowały się zarówno w nowoczesnym wnętrzu, tradycyjnym, jak i typu loft.

Nowoczesnymi osłonami okiennymi o wszechstronnych zastosowaniach są rolety plisowane – tzw. plisy. To rozwiązanie pasuje do każdego okna, także dachowego, o dowolnym kształcie i rozmiarze.

W naszej ofercie znalazły się również najpopularniejsze na rynku rolety materiałowe: mini, bezinwazyjne, w kasetach z prowadnicami lub z funkcją dzień/noc, o różnej przepuszczalności światła, w wielu kolorach.

Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Produkujemy rolety na wymiar.

Jeśli chcą Państwo złożyć zamówienie, proszę napisać biuro@romea.pl lub zadzwonić ✆ 575 778 222.