Rolety rzymskie

Rolety rzymskie

Uwielbiasz widok za oknem, ale jednocześnie chcesz osłonić wnętrze przed promieniami słonecznymi lub zapewnić sobie odrobinę prywatności? Rolety rzymskie pozwolą sprostać Twoim wymaganiom. Te modne i funkcjonalne osłony okienne są również ozdobą każdego pomieszczenia.
Jesteśmy cenionym producentem rolet rzymskich. Nasze produkty powstają w oparciu o najwyższej jakości komponenty. W naszej ofercie posiadamy ponad 5000 tkanin od cenionych producentów: materiały gładkie, dekoracyjne, drukowane, lniane, woale a także organzy, tekstylia zaciemniające i bawełniane. Proponujemy rolety rzymskie z mechanizmem sznurkowym, łańcuszkowym oraz sterowane elektrycznie. Każde wnętrze rządzi się własną stylistyką, dlatego nasze rolety szyjemy na kilka sposobów, tak by sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Oczekujesz niestandardowych rozwiązań? To świetnie, bo tworzymy również projekty na indywidualne zamówienie.

Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy chętnie doradzą i pomogą wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie. Na terenie województw kujawsko-pomorskiego i sąsiadujących z nim przyjedziemy do Twojego domu z wybranymi tkaninami, wykonamy pomiary, a następnie, zamontujemy rolety. Dla klientów mieszkających w innej części Polski wyceny dokonujemy na podstawie przesłanych zdjęć okien i wymiarów pod adres mailowy: wyceny@romea.pl W oparciu o indywidualne ustalenia istnieje możliwość montażu rolet na terenie całego kraju.

Spraw, by każda chwila w Twoim domu była wyjątkowa.