Rolety Romea.pl

Tworzymy zespół doświadczonych profesjonalistów, dla których praca jest przede wszystkim pasją. Sercem naszej firmy jest odpowiedzialna zaangażowana kadra, a fundamentem – ich wieloletnie doświadczenie oraz wszechstronna wiedza branżowa.
Oferujemy Klientom dekoracje i nowoczesne osłony okienne wewnętrzne – o szerokim wachlarzu wzorów, kolorów, materiałów i faktur, zapewniając najwyższą, jakość i estetykę wykonania.Każdego dnia pragniemy inspirować naszych klientów do kreowania wyjątkowych aranżacji okien, za sprawą których wnętrza nabierają niebanalnego charakteru.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości rolet rzymskich, których wzornictwo opieramy na najnowszych trendach w dziedzinie designu. Stosowane przez nas komponenty oraz tkaniny, pochodzą od cenionych i zaufanych dostawców z Polski i krajów Europy Zachodniej.


W swojej ofercie oprócz rolet rzymskich posiadamy również plisy, zasłony, żaluzje drewniane oraz rolety materiałowe.
Nasze produkty wybierane są przez klientów w Polsce, a coraz częściej również za granicą.
Wiedza, doświadczenie i wykorzystanie starannie wyselekcjonowanych materiałów ma odzwierciedlenie w wysokiej jakości proponowanych przez nas osłon okiennych. Przywiązujemy ogromną wagę do codziennej pracy, pozostając w przekonaniu, że piękne aranżacje okien są kluczem do kolorowego spojrzenia na świat.

rolety

Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą w odpowiednim doborze rolet. W związku z tym, że produkujemy rolety na wymiar możemy bez problemu dopasować je do Państwa okien oraz oczekiwań.